foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ełk ul. Sikorskiego 34
Tel.+48 607-631-471
biuro@oknageneral.pl

GENERAŁ SERWIS EŁK

PRODUKCJA OKIEN DRZWI PCV ALUMINIUM 

Firma "General Okna" oferuje technologię okienną zintegrowaną z modelem współczesnego funkcjonowania. Slogan firmy "okna ludzi otwartych" w pełni oddaje misję tworzenia nowoczesnej stolarki okiennej - zintegrowanej z potrzebami współczesnego nabywcy. Obecnie funkcji okna nie należy zamykać tylko do norm wykonania, które spełniamy  - ale także, a może przede wszystkim zadbać o ich walor użyteczności i oddziaływania mentalnego. 

Serwis. Perfekcja na telefon 

Wieloletnie doświadczenie w procesie produkcji i montażu okien - gwarantuje dobry serwis. Nasze "Okna Genral" wykonane są ze szczególnym pietyzmem - ciągle jednak podnosimy standard naszych usług wprowadzając  korekty wynikające z norm. Na skutek nieprawidłowego użytkowanie może dojść do uszkodzeń lub mikro przesunięć. Zawsze śpieszymy z pomocą,  by podnoście standard funkcjonowania naszych klientów. 

Serwis okien. Serwis drzwi

Jesteśmy otwarci, także na dokonywanie napraw  stolarki nie będącej efektem naszej produkcji. Chcemy wykorzystywać nasze atuty - zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Pamiętajmy, że nawet najlepszy produkt może się zepsuć poprzez niewłaściwą obsługę, brak konserwacji czy nieprawidłowy montaż. We wszystkich tych problemach z przyjemnością postaramy się nieść Państwu pomoc. To tylko niektóre ze świadczonych przez naszą firmą usług. Jesteśmy przygotowani również do nietypowych zleceń. Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i pozwoli na podjęcie współpracy w zakresie obsługi  technicznej należącej do Państwa stolarki okiennej i drzwiowej. 

Firma  "Generał Serwis" 

świadczy usługi serwisowe związane z  naprawą, regulacją i konserwacją okien oraz drzwi z PCV i aluminium:  regulację, konserwację i wymianę okuć, wymianę szyb zespolonych, wymianę uszczelek montaż nawiewników różnego typu (polecany montażu elementów wentylacji higrosterowanej typu aeoreco,  montaż funkcji dodatkowych Podejmiemy się: montażu okien i drzwi PCV i ALU oraz kontroli prawidłowości ich montażu, modernizacji okien, naprawy stolarki po włamaniu.

Wieloletnie doświadczenie w procesie montażu okien - jest gwarancją pełnego wykorzystania wszystkich użyteczności okna. Prawidłowe wykorzystanie wszystkich funkcji stolarki jest nieodzownie związane z perfekcją montażu. Na każdym etapie wskazana jest czujność wykwalifikowanych ekip montażowych. Zakup stolarki w "Okna General" jest gwarancją prawidłowego wykonania i montażu zapewniającego wszystkie cechy okna - służebne wobec współczesnego człowieka. 

  • bigtor444.png
  • bojar.png
  • ponzio.png
  • wddmwx.png
  • wital.png
  • z2.png
  • z3.png
  • z4.png
  • z5.png